Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Bila Ruze Strakonice - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Bila Ruze Strakonice - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Bila Ruze Strakonice - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Bila Ruze Strakonice - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Odporúčajte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Bila Ruze
Palackeho namesti 80
Strakonice 38601
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Bila Ruze ubytovanie Strakonice Aktuálne počasie: jasnoDenná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 23 m/s


 

Hotel Bielá Ruža Ubytovanie Strakonice Česká Republika Hotel Strakonice lacné ubytovanie

Hotel Strakonice Bila Ruze

Hotel Strakonice ubytovanie Bielá Ruža :
Hotel Bielá Ruža ubytovanie Strakonice sa nachádza v historickom centru jihočeského okresného mesta Strakonice. Hotel Bielá Ruža ubytovanie Strakonice poskytuje služby svojím zákazníkom  už niekolko desiatok rokov. Poloha hotelu v centru mesta Strakonice je výhodná i z hľadiska dostupnosti ostatných služieb.

Hotel Bielá Ruža ubytovanie Strakonice :
Hotel Bielá Ruža ubytovanie Strakonice ponúka ubytovanie v 1, 2, 3 a 4 lôžkových izbách s plným komfortom (TV, Sat, telefon, koupelna, WC). 1x Apartmá pro 6 osob. S možnosťou hotelových raňajok rovnako tak ako stravovanie v hotelovej čínskej reštauracii, občerstvenie na hotelovom nonstop baru s kaviarňou a tiež možnosť využiť hotelové garáže.

Ubytovanie Strakonice Hotel Bielá Ruža služby :
Hotel Bielá Ruža ubytovanie Strakonice disponuje tiež výťahom, parkoviskom a hotelovými garážmi. Ubytovanie psov je povolené po konzultacii s vedením hotelu.

Hotel Strakonice ubytovanie Bielá Ruža Reštauracia :
V hotelu Bielá Ruža ubytovanie Strakonice sa podávajú raňajky denne od 7.30 do 10.00, pri ubytování organizovanej skupiny možnosť individuálnej úpravy jedalníčku. V objektu sa nachádza recepcia kombinovaná s nonstop barom a kaviarňou a čínská restauracia pre 60 osôb.

Hotel Strakonice ubytovanie Bielá Ruža Reštauracia :
Hotelová čínská reštauracia ponúka svojím hosťom denne v dobe od 10.00 do 23.00 hod. kompletné menu tradičných čínských pokrmov za priaznivé ceny. Hotelová kaviarňa kombinovaná s nonstop barom ponúka svojím hosťom príjemné posedenie po celý deň.

Ubytovanie Strakonice Hotel Bielá Ruža okolí :
V tesnej blízkosti hotelu Bielá Ruža ubatovanie Strakonice sa nachádza stredoveký hrad z 13. storočia s muzeom s expoziciou dudáctva, historia zlatonosnej rieky Otavy, výroby fezů a historie motocyklov ČZ. Ďalšími možnosťami využitia volného času je návšteva kina, kulturného domu, zimného štadionu, plaveckého areálu s letným i zimným provozom, sauny. Okolie mesta je vhodné pre pešiu turistiku i cykloturistiku.


Hotel Strakonice Bila Ruze - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Strakonice Bila Ruze - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Strakonice Bila Ruze - možnosť pripojenia na internetHotel Strakonice Bila Ruze - k dispozícii kavareňHotel Strakonice Bila Ruze - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Strakonice Bila Ruze - hotel má reštauráciuHotel Strakonice Bila Ruze - hotel má vináreňHotel Strakonice Bila Ruze - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Strakonice Bila Ruze - akceptuje creditné karty VISAHotel Strakonice Bila Ruze - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Strakonice Bila Ruze - akceptuje creditné karty JCBHotel Strakonice Bila Ruze - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Strakonice Bila Ruze - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Strakonice Bila Ruze - Iybz sú vybavené televízoromHotel Strakonice Bila Ruze - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Strakonice Bila Ruze - Izby s vlastnou toaletouHotel Strakonice Bila Ruze - v izbach je telefon
Email: hotel-strakonice-bila-ruze@cz-hotel.eu